IDM Video Yakalama Sorunu ve Çözümü (Resimli Anlatım)

IDM Video Yakalama Sorunu
IDM Video Yakalama Sorunu

Dünyanın en yaygın indirme yöneticilerinden birisi olarak dikkat çeken IDM video yakalama sorunu ve çözümü üzerinde duracağız. Birçok okuyucumuzun IDM video yakalamıyor şeklinde internet üzerinde araştırmalar yaptıklarını biliyoruz. Bildiğimiz gibi hızlı dosya indirme konusunda en ideal uygulamalardan birisi olarak dikkat çekiyor. Dolayısı ile tam da bu noktada elimizden geldiğince imkanları sizlere sunuyoruz.

IDM video indirme sorunu nedeni ile insanların canları çok ciddi anlamda sıkılıyor. Bu noktada elimizden geldiğince en kesin çözüm yöntemlerini somut olarak sunacağız. Daha fazla merak ettikleriniz için sitemizi günlük olarak ziyaret edebilirsiniz. Her konuda çözüm yöntemlerini sunma yoluna gideceğiz.

IDM Video Yakalama Sorununun Çözümü

IDM otomatik video indirme sorunu konusunda birçok farklı çözüm yöntemini internet üzerinden araştırdığınızda bulabilirsiniz. Ancak bunların kaçının kesin olduğunu net olarak bilemezsiniz. Dijital Portal ekibi olarak sizlere daime en somut seçenekleri sunabilmek adına çalışıyoruz. IDM video yakalama sorununun çözümü konusunda aşağıdaki adımları sırası ile izlemeniz yeterli olacaktır.

A-) Öncelikli olarak Internet Download Manager (IDM) programını çalıştırın. Sonrasında üst sekmelerde yer alan İNDİRMELER ve ardından en altında yer alan SEÇENEKLER kısmına tıklayın.

idm-video-indirme-sorunu

B-) Seçenekler kısmını açtığınız zaman aşağıdaki kısımda tarayıcı isimlerini görme şansına erişeceksiniz. Burada kullandığınız tarayıcının sol kısmında TİK olmayabilir. Otomatik video indirme için programın video yakalamasını istiyorsanız kullandığınız tarayıcıya tik atın. Bu sayede videoyu program otomatik olarak yakalayacaktır. İstemeniz durumunda ise videoyu indirme işlemine anında başlayacaktır.

idm-video-yakalama-sorununun-cozumu

Son derece pratik bir çözümü var arkadaşlar. IDM, sizlerin tercihlerini dikkate alarak çalışan bir indirme yöneticisidir. Yukarıdaki gibi tüm tarayıcıları bizzat el ile seçmeniz gerektiğini unutmayın. Siz tarayıcıyı seçerseniz program bunu algılar ve her videoyu sizler için yakalamaya çalışır.

Yakalanan videonun alt kısmında ise IDM ile Videoyu İndir seçeneğini görürsünüz. Tıkladığınızda program istediğiniz klasöre bu videoları indirir ve depolar. Tabi ki görüntülü olarak bilgi sahibi olmak isteyen okuyucularımızın olduğunu da net olarak söyleyebiliriz. Bu neden dolayısı ile Youtube üzerinde paylaşılmış olan videolu bir anlatımı da sizlere sunmak istedik. IDM indirme yakalamıyor diye araştırma yapanlar için ideal bir kaynak.

Çağkan Sezgin avatarı
Yazarımız, yıllardan beri kendisini teknolojik sistemlere adamış ve Apple ürünleri konusunda usta bir kişidir. Bilgisayar programcısı olup teknoloji içerikli makaleler konusunda en popüler isimler arasında yer alır. Artık Dijitalportal.com için sizlere bilgi ieçrikleri sunar.