Türkçe Dosya Kurtarma Programı ile Verileriniz Güvende

EaseUS-logo

Fiziksel verilerden bilgisayar ve akıllı cihazlarda sakladığımız dijital verilere geçtiğimizden beri hem ortalık gereksiz ve tekrar eden bilgilerle doldu hem de kaybettiğimiz ve yanlışlıkla sildiğimiz verileri kurtarmak başlı başına bir dert oldu. Eskiden bir program bulduğumuzda Türkçe dil desteği olmadığı için tüm kullanıcılar kullanmıyordu baya zorluk yaşanıyordu.

Fotoğraf makineleri, SD kartlar, USB bellekler, PC yani kişisel bilgisayarlar, Android ve iPhone akıllı telefonlar, video kayıt cihazlarımız, hard diskler hepsiyle sürekli işlerimiz oluyor sürekli anılarımızı biriktiriyoruz sosyal medyada sevdiklerimizle paylaşıyoruz. Ancak veriler cihazlarımızdan silindiğinde onların geri gelmeyeceği korkusu bizi oldukça üzüyor. Ancak artık bu tip problemler karşısında üzülmenize hiç gerek yok. EaseUS teknolojisi sayesinde artık silinen verileriniz güvence altında. Üstelik Türkçe dil desteği ile birlikte!

EaseUS Data Recovery Wizard programı ile bilgisayarınızda ya da diğer veri kaydettiğiniz cihazlarda veri kaybına son verebilirsiniz. Yanlışlıkla sildiğiniz ya da virüs bulaştırıp sorun yaşadığınız açılmayan cihazlarınızı ve harici disklerinizi bu yazılım sayesinde hemen kurtarabilirsiniz. Birçok dosya biçimini destekleyen program tarama hızı ve sadeliği ile dikkat çekiyor.

Dosya Kurtarma Programı

Bilgisayarınız Windows ya da Mac olabilir. Hatta Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP işletim sistemi sürümlerinde çalışıyor. FAT, exFAT, NTFS, NTFS5, ext2/ext3, HFS+, ReFS dosya biçimlerini destekliyor. Programın 12. sürümüyle birlikte gelen özelliklerden kurtarmak istediğiniz ses ya da video dosyasını ön izleme olarak dinleyip izleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda taranan video dosyaları daha yüksek kalitede kaydedilebiliyor.

Dosya Kurtarma İşlemi Nasıl Yapılıyor?

EaseUS Data Recovery Wizard programını buradaki linkten tıklayıp ücretsiz indirin: https://www.easeus.com/datarecoverywizard/free-data-recovery-software.htm

Programı bilgisayarınıza kurun, kurulum sırasında bilgisayarınızın kullanım dili Türkçe ise program da Türkçe olarak yüklenecektir.

Programı yüklemek oldukça basit ve bilgisayarınızda çok az yer kapladığı için hızlı çalışıyor. Kurduktan sonra programı çalıştırın.

Çalıştırdıktan sonra ekrana gelen disklerden kurtarmak istediğinizi seçerek Tara butonuna basın.

EaseUs

Tara butonuna bastıktan sonra diskinizin boyutuna ve okuma hızına göre program kurtarılacak dosyaları taramaya başlar.

EaseUs Data Recovery

Tarama işlemi bittikten sonra kurtarılabilecek dosyalar ekranda listeleniyor, kurtarmak istenenlerin yanındaki kutucuğu seçerek sağ alt kısımda bulunan Kurtar butonuyla dosyaları PC ye kaydedip kurtarabilirsiniz.

EaseUs Data Recovery Wizard Free