Youtube Videosu Nasıl MP3 Yapılır? (Resimli Anlatım)

Youtube Videosu Nasıl MP3 Yapılır?
Youtube Videosu Nasıl MP3 Yapılır?

Bugün ki makalemizde siz değerli okuyucularımıza Youtube videosu nasıl mp3 yapılır sorusunun yanıtını vereceğiz elimizden geldiğince. Türkiye genelinde özellikle günümüzde çokça kullanılan bir yöntem olarak dikkat çekiyor. Ancak insanların çok önemli bir kısmı bu sistemi nasıl kullanacağını tam olarak bilmiyor.

Youtube videosunu MP3 dönüştürme, çokça aranan bir işlem olduğundan dolayı sitemizde bunu sizlere sunmak istedik. Dolayısı ile bu anlamda sizleri elimizden geldiğince bilgilendirmek istiyoruz. Daha fazla merak ettiğiniz için yorum alanlarımızı kullanabilirsiniz.

Youtube – MP3 Convert Nasıl Yapılır?

Günümüzde bunun için o kadar çok farklı konsepte sahip internet projesi çekildi ki, ister istemez alternatifleri değerlendirmek istiyorsunuz. Sizlere öncelikli olarak bu anlamda da yine en iyisini sunma amacı içerisindeyiz. Dolayısı ile aşağıdaki seçeneği en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

A-) Öncelikli olarak Youtube mp3 çevirme yapacağımız videomuzu tarayıcımızdan açıyoruz. Açtıktan sonra ise linkini kopyalayarak MP3’e çevirmek için hazır ediyoruz. Ben bunun için Bilal Hancı – Ağlama Beni Ana şarkısını seçtim.

youtube-videosu-mp3e-nasil-donusturulur

B-) Linki kopyaladıktan sonra ise dönüştürme yapacağımız siteye gitmemiz gerekiyor. Hemen www.flvto.biz adresine gidelim. Bu site, hem güvenilir hem de birçok farklı formata dönüşüm sağlayabiliyor. Son yılların bu alanda en güvenilir ve en iyisi sitesi diyebiliriz.

C-) Siteye girdikten sonra TÜRKÇE dil seçeneği ile açıldığını göreceksiniz. MEDYAYA BAĞLANTI GİRİN yazan kutuya videonun linkini yapıştırıyoruz.

youtube-mp3-converter

D-) Sonrasında ise alt kısmında yer alan ŞUNA DÖNÜŞTÜR butonu yanındaki kısımdan hangi formata dönüştürmek istediğinizi seçeceksiniz. Birçok farklı seçenek var. Üstelik kalite seçenekleri ile alakalı olarak da seçenekler sunuyor. Ben MP3 HD olarak seçtim. İyi bir ses kalitesi almak istiyorum. Sonrasında ise ŞUNA DÖNÜŞTÜR butonuna tıklayacağız.

youtube-video-donusturucu

E-) Sonrasında ise videomuz hızlı bir şekilde MP3 formatına dönüştürmeye başlanıyor. Ya da hangi formatı seçti isek hızlı bir şekilde bu formata dönüştürüyor ve sonrasında indirme bağlantısını bizlere hazır ediyor.

youtube-videosunu-mp3-yapma

F-) Yüklenme işlemi bittikten sonra bizlere aşağıdaki gibi bir ekran gelecek. Yeşil renge sahip İNDİR sekmesine tıklayarak sorunsuz bir şekilde videoyu istediğiniz formata dönüştürüp indirebilirsiniz. Herhangi bir güvenlik sorunu yaşamayacağınızı da ek olarak söyleyelim.

youtube-videosunu-mp3-olarak-indir

Çağkan Sezgin avatarı
Yazarımız, yıllardan beri kendisini teknolojik sistemlere adamış ve Apple ürünleri konusunda usta bir kişidir. Bilgisayar programcısı olup teknoloji içerikli makaleler konusunda en popüler isimler arasında yer alır. Artık Dijitalportal.com için sizlere bilgi ieçrikleri sunar.