Apple,WWDC 8 Haziran 2015 Etkinliği

Apple WWDC 8 Mart 2015 Etkinliği

Apple’dan alışık olduğumuz geliştirici konferansı Worldwide Developers Conference (WWDC) , bu sene kapılarını San Francisco’da ki Moscone Center’da açıyor olacak.Seçimlerden hemen sonra 8 Haziran 2015 tarihinde tüm Dünya merakla gözünü buraya çeviriyor olacak.1599$’dan kişiye özel olarak ,çekilişle sahiplerini bulan biletlerin dakikalar içinde tükendiği etkinliği izlemek bedava :)

Apple, WWDC 2015 Etkinliği Nasıl İzlenir ?

Etkinlik Apple’in web sitesinde de yerini aldı.iOS ve Mac cihazlar üzerinden izlenebilecek olan etkinliği geçen sefer olduğu gibi Windows cihaz kullanıcılarının izlemesine  de olanak tanınması bekleniyor.Apple TV kullanıcıları ise etkinlik kanalına eklenen bağlantı üzerinden canlı olarak takip edebiliyor olacak.Etkinlik Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak.Bakalım Apple bu etkinlikte bizleri şaşırtmayı başarabilecek mi ?

Apple,WWDC 8 Mart 2015 Etkinliği

Apple, WWDC  2015 Etkinliğinde Neler Tanıtacak ?

“The epicenter of change” mesajını taşıyan logo, “değişimin merkezi ” derken neyi kastediyor olabilir ? Logoda yer alan geometrik ikonlar  Watch OS, iOS ve Mac OS X için yeniliklerin geldiğinin habercisi gibi.Ortada yer alan oval hatlara sahip siyah kare ise kullanıcılar tarafından uzun süredir yenilenmesi beklenen Apple TV olabilir mi ? Bunlar ilk başta akla gelenler iOS 9 ve Mac OS X 11’in tanıtılmasının kesin gözüyle bakıldığı etkinlik te bizleri şaşırtan gelişmeler de yaşanacak mı ?

Her zaman olduğu gibi Apple’dan en az bir sürpriz bekliyoruz.Apple Watch yakında geliyor,Mac ler güncellendi,iPhone 6 ve Plus henüz çok yeni.Apple’dan yeni bir ürün grubu tanıtması beklenmesede,iPhone 6s, 7 ile ilgili sinyaller verilebilir mi ? Çok beklenen Apple TV güncellenecek mi ? Bizlerde sizler gibi bu soruların cevaplarını bulmak için saatlerimizi ayarladık ve ajandamıza eklediğimiz etkinliğin başlamasını bekliyoruz.