Online Video Birleştirme Nasıl Yapılır?

Online Video Birleştirme
Online Video Birleştirme

Ülkemiz genelinde sosyal medya platformlarının ardından çok araştırılan online video birleştirme nasıl yapılır sorusuna yanıt vereceğiz. İnsanlar artık gerek Facebook, gerek Instagram ve gerekse Youtube video paylaşımlarına ciddi anlamda özen gösteriyor. Günümüzde bazı internet sistemleri sayesinde profesyonel bir kurgucu ustası olmanıza gerek yok. Online video birleştirme siteleri bu konuda montaj açısından ideal seçenekleri sizlere sunuyor.

Online video editleme siteleri sayesinde çok fazla sıkıntı çekmediğimiz aşikar bir seçenek. Ancak yine de video birleştirmek isteyen siz değerli okuyucularımız için birkaç önerimiz olacak. Hem site hem de basit programlar önermek istiyoruz.

Online Video Birleştirme Siteleri

Birkaç farklı web sitesi, bu noktada sizlerin gereksinimlerine tam olarak karşılık verebiliyor. Tabi ki yinede seçici olmak, en kaliteli ve en basit seçenekleri sizlere sunmak bizim için çok çok önemliydi. Hemen bu noktada merak ettiklerinizi sizlere sunabilmek amacındayız. İlk önerimiz ile başlayacalım.

1# Youtube Video Editor

Youtube sisteminin yayıncıları teşvik edebilmek adına geliştirdikleri bir sistem. Bu sistemde dilediğiniz kadar videoyu ardı ardına koyarak birleştirme şansına sahip oluyorsunuz. Videolar arası geçiş efektleri, arkaplan ses efektlerini düzenleyebilme ya da bu gibi aklınıza gelebilecek birçok seçenek. EDİTÖRE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

youtube-video-editor

2# Kaltura Video Editor

Online video editleme konusunda mükemmel ötesi güvenilir bir sistem. Son derece anlaşılır, son derece pratik ve bir o kadar da hızlı. Tek eksi yanı, sitenin tamamen İngilizce dil seçeneği ile oluşturulmuş olması. EDİTÖRE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

kaltura-video-editor

3# ShotClip Video Editor

Video müzik ekleme işlemlerinden tutun da video birleştirme, video düzenleme ve sıfırdan video yapma konusunda son derece mükemmel seçenekleri bizlere sunan geliştirmiş bir web sitesi. Montajlama anlamında arayüzü haddinden fazla gelişmiş. EDİTÖRE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

shotclip-video-editor

4# VideoToolBox

Tıpkı yukarıda sunduğumuz öneriler gibi bu web sitesinde de online video oluşturma konusuna dair aradığınız tüm seçenekleri bulabilme şansına sahip olabileceğinizi söyleyebiliriz. Son derece pratik ve bir o kadar kaliteli. MP4 uzantılı olarak da Full HD videolar hazırlamak artık çok daha kolay. EDİTÖRE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN.

videotoolbox

5# Magisto Online Video Editor

Mobil uygulamaları ile de kısa bir zaman dilimi içerisinde tanıdığımız sistemlerden birisi. Bu sistem, sizlere aynı zamanda dijital tarayıcılarınızda da video düzenleme seçenekleri açısından seçenekler sunuyor. Arayüzü son derece basit. Anlaşılabilir ve kısa süre içerisinde online video hazırlama seçenekleri konusunda en iyiler arasında. EDİTÖRE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN.

magisto-video-editor

Çağkan Sezgin avatarı
Yazarımız, yıllardan beri kendisini teknolojik sistemlere adamış ve Apple ürünleri konusunda usta bir kişidir. Bilgisayar programcısı olup teknoloji içerikli makaleler konusunda en popüler isimler arasında yer alır. Artık Dijitalportal.com için sizlere bilgi ieçrikleri sunar.