Scorp Hesap Kapatma, Scorp Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Scorp Hesap Kapatma
Scorp Hesap Kapatma

Trend sosyal medya sistemlerinden birisi olarak dikkat çeken Scorp hesap kapatma ya da hesap silme nasıl yapılır sorusuna yanıt vereceğiz. Kısa süre içerisinde dünyanın en çok kullanılan sosyal medya sistemlerinden birisi oldu. Ülkemizde de fazlası ile tercih edilen bir sistem olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Scorp hesap silme işlemi ile alakalı detaylar internet üzerinde ciddi anlamda aranıyor. Bizde bu aramaları dikkate alarak sizleri bilgilendirebilmek için bir makale hazırlamak istedik. Scorp hesabı nasıl kapatılır şeklinde aramalar yapıyorsanız aşağıdaki aşamaları tamamen doğru bir şekilde izleyerek sorunsuz şekilde hesabınızı yokedebilirsiniz. Daha fazla merak ettikleriniz için yorum alanımızı kullanabilirsiniz.

Scorp Hesabı Nasıl Silinir?

Bu işlem, diğer sosyal medya sistemlerinin hesap silme aşamalarına nazaran biraz daha karmaşıktır. Bu neden dolayısı ile elimizden geldiğince en doğru bilgileri sizlere sunacağız. Takıldığınız noktada yorum kısmımızı kullanarak yardım isteyebilirsiniz. Scorp üyelik silme işlemi ile alakalı olarak detaylar üzerinde enine boyuna duralım.

A-) Öncelikli olarak bilmeniz gereken bir işlem var ise oda kapatma işleminin web sitesinden yapıldığıdır. Yani uygulama üzerinden yaptığınız bir işlem değildir.

B-) BURAYA TIKLAYARAK hızlı bir şekilde Scorp İletişim Hattı sayfasına gitmeniz gerekiyor.

scorp-iletisim-sayfasi

C-) Sizden istenen bilgileri şahsi Scorp hesap bilgileriniz nasıl ise tamamen doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurun. Bu bilgileri kapatma talebiniz esnasında Scorp yetkilileri enine boyuna inceleyecektir.

D-) LÜTFEN BİR KONU SEÇİN kısmına tıkladığınızda seçenekler listelenir. Seçeneklerin en üstünde HESABIMI KAPATMAK İSTİYORUM kısmını tıklayın.

E-) Hesabımı kapatmak istiyorum seçeneğini seçtikten sonra hemen alt kısmında yeni bir KULLANICI ADI sekmesi belirecektir. Hesabınızın kullanıcı adını giriniz.

F-) Bu seçeneği seçtikten sonra mesaj kısmına geleceksiniz. Bu kısma yazmanız gereken metin ise “Yukarıda bilgilerini iletmiş olduğum ilişkili Scorp hesabımın tamamen silinmesini / kapatılmasını istiyorum.” olacak.

scorp-hesap-silme

G-) Tüm alanları doldurduktan sonra GÖNDER butonuna tıklayarak talebinizi Scorp yönetimine iletmiş oluyorsunuz. Scorp yönetimi, bu talebinizi dikkate alarak 48 saat içerisinde hesabınızı tamamen siliyor. Ancak bilmeniz gereken bir detay var. SİLİNEN HESAP BİR DAHA ASLA GERİ GELMEZ.

Scorp hesap kapatma / silme işlemi yukarıdaki aşamaları takip ederek sorunsuz bir şekilde yapılabilir. Takıldığınız noktalarda yorum kısmından bizimle anında iletişim kurabileceğinizi asla unutmayın.

Çağkan Sezgin avatarı
Yazarımız, yıllardan beri kendisini teknolojik sistemlere adamış ve Apple ürünleri konusunda usta bir kişidir. Bilgisayar programcısı olup teknoloji içerikli makaleler konusunda en popüler isimler arasında yer alır. Artık Dijitalportal.com için sizlere bilgi ieçrikleri sunar.