Tenorshare 4ukey İncelemesi

4ukey-box

iPhone’nunuzun şifresini mi unuttunuz ya da iPhone’unuz kilitlendi mi ? Kullandığımız uygulamaların sayısının artmasıyla birlikte ve güvenlik nedeniyle sık sık değiştirdiğimiz şifrelerin yüzünden her gün kullandığımız şifreleri unutur olduk. Çocukların da ellerinden düşürmediği akıllı telefonlarımız , bazen kontrol dışı ele geçirilebiliyor : ) , sonrasında kilitlenmiş bir telefon sinir bozabiliyor.

Sizde bu tarz bir sorunla karşılaştıysanız ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız , çok güzel bir uygulama yetişiyor imdadınıza. Tenorshare firmasının geliştirmiş olduğu yazılım 4uKey , iTunes’e gerek kalmadan iPhone ekran kilidini açmak için tasarlanmış kolay bir arayüze sahip. Şifreniz ne kadar karmaşık olursa olsun, Tenorshare 4uKey ile birkaç dakika içerisinde bu sorunu çözebilirsiniz.

Aşağıda yer alan adımları takip ederek , kolaylıkla iPhone şifresini kaldırabilirsiniz. Ancak bu işlemlere başlamadan önce bir iki uyarımız olacaktır :

Öncelikle iPhone’unuz için bir yedek oluşturunuz. Telefonunuzun şifresini geçmek için Tenorshare 4uKey kullandığınızda, iOS cihazınızda yer alan tüm veriler siliniyor. iPhone’unuzun kilidini açmak için onları girmeniz gerekir.
Apple kimliğiniz ve şifrenizi bildiğinizden emin olmanız lazım, daha sonra bu bilgiler size lazım olacak.

Yedek Aldınız mı ?

Daha önce iOS cihazınızın yedeğini aldıysanız, şifresini unutmuş olsanız bile iTunes’u kullanabiliyorsunuz. Eğer yedek almadıysanız , bu şekilde senkronizasyon yapamayacağınız için mutlaka belirli dönemler için yedek almanızı tavsiye ediyoruz.

 1. Adım
  PC’nize veya Mac’inize 4uKey’i indirin ve yükleyin, programı başlatın ve başlamak için “Kilit Ekranı Parolasını Açın” özelliğini seçin.

4uKey Kilit Açma

 1. Adım
  iOS aygıtınızı bilgisayara kablo ile bağlayın, yazılım otomatik olarak algılayacaktır.

4uKey Bağlantı

Cihazınız algılanamıyorsa, “Kurtarma Modu” veya “DFU Modu” na geçmek için yazımızda yer alan yönergeleri takip edebilirsiniz.

 1. Adım
  Şimdi en son sürüm iOS yazılımını indirmeniz gerekecektir. Dosya boyutlarının yaklaşık 2 – 3 GB olduğunu hatırlatmak isteriz.

iOS Firmware download

 1. Adım
  iOS yazılım indirme işleminiz tamamlandığında, “Kilidi Kaldır” ikonuna tıklayabilirsiniz.

iOS Şifre Kırma

 1. Adım
  iOS cihazınızın şifresini başarıyla kaldırdığınızda, cihazınızın şifre, Touch ID ve Face ID ayarlarını yeniden ayarlayabilirsiniz. Sonrasında daha önce aldığınız yedeğinizi yeniden yükleyebilirsiniz.

4uKey Şifre Kaldırma

Tenorshare firmasının 4uKey dışında bir çok başarılı uygulaması daha bulunmaktadır, siteyi mutlaka sık sık ziyaret ederek yapılan kampanyaları takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Acele ederseniz, yeni yıl hediyesi olarak ReiBoot for Android uygulamasına ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.