Clash of Clans Klan İsimleri

Clash of Clans klan isimleri

Son zamanların en ünlü oyunlarından biri olan Clash of Clans klan değiştirmek mümkün olan bir oyundur. Mobil platformlara sürülen en başarılı oyunlar arasında bir numara olan bu oyun geliştiricileri tarafından, yapılan güncellemelerle daha sevilir hale getiriliyor. Clash of Clans klan isimleri de , dikkat çekmek için oldukça önemli.

Clash of Clans’ı oynamak ve oyun stratejisini anlamak için bilinmesi gereken ilk kavram klandır. Klan, bir grup oyuncunun içinde bulunduğu bir gruptur. Bu grup içerisindeki oyuncular tanıdığınız ya da tanımadığınız Clash of Clans oyuncularından oluşabilir. Grup içerisinde bağış paylaşımları yapılır ve karşılıklı sohbet edilebilir. Oyun oynanmaya ilk başlanıldığında 10 bin altın gerektiren bir klan kalesi tamir etme görevinin tamamlanması gerekir. Klan kalesini tamir etmenin ardından bir klana girebilirsiniz.

Klan oluştururken Clash of Clans klan ismi seçmek konusu özen gösterilmesi gereken bir konudur. Türkçe ya da uluslararası bir klan ismi seçilebilir. Clash of Clans’ta oyuncu arkadaşlarınızın başlangıçta tümü Türk olabilir ancak daha sonra farklı uyruklarda insanlarla arkadaşlık edebilirsiniz. Bu sebeple klan oluşturduğunuzda klan için isim seçerken ya da kendi nickinizi belirlerken İngilizce karakter ve kelimelerden de yararlanabilirsiniz.

Clash of Clans Klan İsmi Değiştirme

Clash of Clans Klan İsmi Değiştirme

Clash of Clans mobil platformlarda en yüksek ciroya sahip çok başarılı bir oyun olmasına rağmen milyonlarca oyuncusu tarafından halen dört gözle beklenen güncellemeleri vardır. Bu beklentilerin biri de nick ve klan ismini değiştirebilmek konusundadır. Clash of Clans oynarken ilk etapta kendi klanınızı oluşturmadan farklı oyuncuların klanlarına katılabilirsiniz. Ancak kendi klanınızı oluşturacak kadar ilerlediğinizde, klanınız için başlangıçta seçtiğiniz isim için Clash of Clans isim değiştirmeyi şuan için sonradan yapamıyorsunuz.

Clash of Clans geliştiricilerinin yaptığı resmi bir açıklama üzerine kullanıcı adı konusunda isim değişikliğini ilerleyen günlerde yapabileceğinizin haberi verilmiştir. Şu anda geçerli olan nickinizden memnun değilseniz ya da daha farklı bir kullanıcı adı ile tanınmak istiyorsanız yapılması beklenen son yenilikler sayesinde, kullanıcı adınızda güncellemeye gideceksiniz.

Clash of Clans Klan Savaşları

Clash of Clans İsimleri

İndirme sayısı ile mobil platformdaki tüm savaş oyunlarının açık ara farkla önüne geçen Clash of Clans, 200 milyondan fazla indirmeye sahip oldu. Aylardır Google Play ve App Store’de birinciliğini koruyan oyun, farklı ülkelerden milyonlarca insana ulaşmaya hızla devam ediyor.

Oyun içinde 14 farklı dil seçeneği olması popülerliğini arttırmak konusunda oldukça önemli bir etken. Bunun yanında klandaki sohbetleri ve klan savaşları ile oldukça zevkli bir oyun olması Clash of Clans’ı rekor sayıda indirme oranına ulaştırıyor.

Klan savaşı yapmak için oyundaki Klan Savaşı simgesine tıkladığınızda, sistem sizi savaşabileceğiniz güçte bir klan ile eşleştiriyor. Savaş öncesi 24 saatlik bir hazırlık süresi iki tarafa da sunuluyor. Hazırlık süresi boyunca köyünüzü ve klanınızı korumak için savaşa hazırlıyorsunuz. Savaş bittiğinde her iki tarafın da rakip köye verdiği zarara göre toplanan yıldızlar sonucu kazanan klan belirleniyor. Kaybeden klan için bir ceza kesilmezken, kazanan klana savaş kazanma bonusu gönderiliyor.