En iyi Bluetooth Kulaklıklar

en-iyi-bluetooth-kulakliklar-2017

Her şeyin giderek pratikleşip günlük kullanım içinde yer aldığı inanılmaz bir dünyada yaşıyoruz. Her yeni gelen yılla birlikte teknoloji bir adım daha ileri giderken, hayatlarımız da bir o kadar kolaylaşıyor. Bunlara bir örnek de Bluetooth kulaklıklar. Bu teknoloji artık sadece iş dünyasında kullanılmıyor ve telefonlarını rahatça yönetmek isteyen herkes tarafından tercih ediliyor. En İyi Bluetooth Kulaklıklar sayesinde mesaj gönderebilir, istediğiniz yerde yüksek kalitede müzik dinleyebilirsiniz.

Hâlâ sadece arama yapabilen Mono kulaklıklar alma şansınız var fakat biraz daha yeni ve güncel bir şey arıyorsanız, listemize baksanız iyi edersiniz. Hangi Bluetooth kulaklık daha iyi sorunuza verecek çok fazla yanıtımız var ama maalesef fiyatlar da aynı oranda artıyor.

En İyi Bluetooth Kulaklıklar Listesi

Motorola Moto Hint

motorola-moto-hint

Motorola, giderek ürün kalitesini arttıran bir firma ve bunu yaparken karşımıza ucuz reklam numaralarıyla da çıkmıyor. Neyse ki, Moto Hint de buna dahil ve kendisi sıradan bir kulaklıktan ötesi. CrystalTalk Noise Canceling teknolojisine sahip Motorola Moto Hint ile müzik dinlerken veya arkadaşlarınızı ararken, dışarıdan gelen hiçbir parazit araya karışamıyor. En iyi Bluetooth kulaklıklar arasında sayabileceğimiz cihazın en etkileyici yanı da içinde barındırdığı yapay zeka sistemiyle doğrudan sorularınızı yanıt verip, gerekli bilgileri sağlayabilmesi. Uzun yolculuklarda da 8 saat şarj süresiyle kullanabileceğiniz Motorola Moto Hint, adeta gelecekten fırlamış bir cihaz gibi. Eğer gelecekte değil de, bugün kullanmak istiyorsanız da yaklaşık 500 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Sennheiser Bluetooth Headset

sennheiser-bluetooth-kulaklik

Sennheiser zaten yıllardır konu ‘ses’ olunca ilk akla gelen firmalardan birisi ve Universal Devices adıyla çıkan bu kulaklık da, en iyi Bluetooth kulaklıklar arasında yer alıyor. Ürün maalesef Türkiye’de henüz satışa sunulmadı ve aynı zamanda listedeki en pahalı cihazlardan birisi. Yaklaşık 140 dolarlık fiyat etiketine rağmen, inanılmaz derecede berrak bir ses kalitesi sunuyor ve içinde de meşhur HD Sennheiser ses teknolojisini barındırıyor. Bu sayede ne aramalarda, ne de müzik dinlerken en ufak sorun yaşanmazken, hattın diğer ucundaki kişiler bile bu ses kalitesinin farkını varıyorlar.

Jabra Stealth Headset

jabra-stealth-headset-kulaklik

En iyi Bluetooth kulaklıklar listemizdeki diğer ürünlerin aksine, aslında oldukça uygun fiyata da kaliteli bir cihaz almak mümkün. 250 TL’ye satılan Jabra Stealth Headset kesinlikle bunlardan birisi ve sıradışı, sportif bir tasarımla karşımıza çıkıyor. MicroPOWER teknolojisiyle gelen Jabra’da aynı zamanda gürültü engelleme ve HD ses kalitesi özellikleri de mevcut. Müzik dinlerken de üst düzey performans alabileceğiniz bu cihaz, 2017 yılında en iyi Bluetooth kulaklık hangisi sorusuna verebileceğimiz yanıtlar arasında yer alıyor. Jabra Stealth Headset ile ilgili bir diğer güzel özellik ise, size telefonunuzu kaybettiğinizde ya da bulamadığınızda yerini söylüyor olması.

Plantronics Explorer 500

Plantronics Explorer 500

GSMA sertifikalı HD Voice, gürültü engelleme ve rüzgara karşı koruma teknolojileriyle gelen Plantronics Explorer 500, en iyi Bluetooth kulaklıklar listesinde yer alırken, aynı zamanda oldukça uygun bir fiyata da sahip. 100 TL civarı bir fiyata edinebileceğiniz bu hem kompakt, hem üst düzey cihaz, aynı zamanda Siri, Google Now ve Cortana ile de uyumlu ve komut verebilme özelliğine sahip.

Kısacası, en iyi Bluetooth kulaklıklar listemizde pek çok seçenek var fakat bu daha çok sizin istek ve cüzdanınızın genişliğine bağlı. Görünürde şimdilik üst düzey Bluetooth kulaklıklar biraz pahalı gözükse de, ilerleyen dönemlerde fiyat aralığında değişim olacağını düşünüyoruz.