Minecraft Sunucu Adresleri 2018

Minecraft Sunucu Adresleri 2018
Minecraft Sunucu Adresleri 2018

Dünyanın en çok oynana dijital oyunlarından birisi olan Minecraft sunucu adresleri 2018 verileri hakkında sizlere bilgi sunacağız. Yerli sunucu adresleri ve yabancı sunucu adresleri olmak üzere birçok farklı yapıda hizmet veriyor. MineCraft, kısa bir zaman dilimi öncesinde çok astronomik bir rakam ile Microsoft şirketi tarafından resmi olarak satın alındı.

Satın alma işleminin ardından online oyun projesine çevrildi. Artık bu mükemmel dijital oyun sistemini online olarak oynuyorsunuz. Minecraft server IP adresleri, genellikle insanların en çok araştırdıkları seçeneklerden birisi olarak da dikkat çekiyor. Bizde elimizden geldiğince siz değerli oyunseverlere en doğru bilgileri sunma yoluna gideceğiz. Yerli ve yabancı server IP adresleri konusunda yol göstereceğiz.

minecraft-populer-sunucu-adresleri

Popüler Minecraft Sunucuları

Geniş kapsamlı bir oyuncu kitlesi ile oyun deneyimi paylaşmak istiyorsanız Popüler Minecraft sunucuları ve İP adreslerine ihtiyacınız var. Bizde elimizden geldiğince sizler için böyle bir derleme eğilimi içerisine giriyoruz. Minecraft Türk sunucuları açısından son derece zengin bir oyun sistemi haline geldi. Bu sistem, kısa vadede herkes için önem arz ediyor. Oyunseverler, kaliteli oyuncular ile donmadan ve sorun yaşamadan oyun deneyimi yaşamak istiyor.

Bu anlamda yerli sunucular içerisinde kendisini kanıtlamış olan birkaç farklı sunucu olduğunu söyleyebiliriz. Minecraft Türkiye İP adresleri ile alakalı olarak en popüler seçeneklerden birisi aşağıdaki gibidir;

Popüler Minecraft Türk Sunucuları ve İP Adresleri 2018

Sürüm Server
1.8 Play.Ghostmc.Com
1.7.2 Oyna.GameMafiaTR.com
1.7.2 DinamitSurvival.nitrado.net
1.7.2 ProServers.nitrado.net:25565
1.7.10 37.187.171.121
1.7.2 StarGame.nitrado.net:25565
1.8.3 provanas.nitrado.net
1.7.2 Play.SwetyGaming.Com
1.7.9 canavar.pvoteams.com
1.7.2 oyna.bloktr.com
12.7.10 strikemc.nitrado.net

Yukarıdaki liste, ülkemiz genelinde en çok tercih edilen sunucular ve İP adresleri olarak dikkatleri çekiyor. Dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan birisi de oyun sürümünüzdür. Minecraft sürümüne göre bir İP adresini kullanarak sunucuya girmeniz gerekiyor. Yukarıda da bunu net şekilde görüyorsunuz. Ancak yerli sunucu İP adresleri sayede yukarıdakiler ile sınırlı değil. Birde aşağıdaki liste, sizleri en detaylı şekilde aydınlatacak seçeneklerdendir.

Minecraft Türk Sunucuları Listesi 2018

Sürüm Server
1.8 mc.batihost.com
1.7
samsuncraft.batihost.com
1.7 play.gameturkmc.com
1.7 karekafa.nitrado.com
1.7 play.gameofturk.com
1.8 play.sonoyuncu.com
1.8 play.saklioyuncu.com
1.8 78.143.21.147
1.8 play.uniocraft.com
1.7 EfsaneCraft.Com:25565

Sürümünüze göre sürüm karşısındaki sunucu adreslerini kullanarak dahil olabilme şansına sahip olacaksınız. Bu sunucuların tamamı performanslı ve en çok ilgi gören oyun sunucuları olarak dikkatleri çekiyor. Bu neden dolayısı ile herhangi bir alternatif aramazsınız. Sunucuların tamamı da yerli yani Türk minecraft sunucuları olarak dikkat çekecektir.

Çağkan Sezgin avatarı
Yazarımız, yıllardan beri kendisini teknolojik sistemlere adamış ve Apple ürünleri konusunda usta bir kişidir. Bilgisayar programcısı olup teknoloji içerikli makaleler konusunda en popüler isimler arasında yer alır. Artık Dijitalportal.com için sizlere bilgi ieçrikleri sunar.