Spotify’dan Oyunseverlere Büyük Sürpriz!

Spotify

Zorlu bir oyunda sizi gaza getirecek bir müzik aradığınız oluyor mu? Ya da slow müziklerle rakibinizi şaşırtacak yeni yöntemler mi arıyorsunuz? O zaman daha çılgın oyun deneyimleri için Spotify’ın oyunseverlere bir sürprizi var.

spotify oyun
Oyunseverler bundan sonra, oyun sırasında dinleyebilecekleri çalma listelerine ve sevilen oyun müziklerine Spotify üzerinden tek bir kategori altında ulaşabilecek. Electronic Gaming, RetroWave ve Heavy Gamer gibi konseptlerde oluşturulan çalma listelerinden günümüzün en popüler oyun müziklerine ve 80’lerin kayıtlarına kadar çeşitli içerikler, tek tıkla oyunseverlerin elinin altında. Ayrıca Day[9], Sneaky Zebra gibi oyun dünyasının bilinen profilleri tarafından özel olarak hazırlanan çalma listeleri de artık Spotify’da.

Spotify’ın oyun dünyasına sürprizi bu kadar değil. Oyunseverlerin alfabeye göre sıralanmış oyun müzikleri arşivinden istedikleri müziği seçip, kendi kişisel çalma listelerini oluşturmalarını sağlayan www.spotify.com/gaming de hayata geçti. Düşmanla kanlı bir savaşın tam ortasında mısınız ya da İtalyan bir su tesisatçısı olarak borulara mı dalıyorsunuz veya Barselona Camp Nou’da maça mı çıktınız, Spotify’da yaşadığınız o anların hepsinde size eşlik edecek oyun müzikleri bulabilirsiniz.

spotify gamers

Spotify Gaming hangi platformlarda yer alacak?

iOS, Android, Windows, Playstation gibi tüm platformlarla uyumlu oyun kategorisi, Spotify’ın “Gözat” bölümü altında oyunseverlerin gelmesini bekliyor.

Siz de oyun oynarken hangi müzikleri dinlemeyi sevdiğinizi yorum olarak bize gönderebilirsiniz :)

Mevlüt Özkan avatarı
Kendi felsefelerini uygulayan bir kişilik.