Ücretsiz Bitcoin Kazanma Nasıl Yapılır?

Ücretsiz Bitcoin Kazanma
Ücretsiz Bitcoin Kazanma

Türkiye genelinde çok araştırılan konulardan birisi olan ücretsiz bitcoin kazanma yolları ile alakalı olarak bazı bilgiler sunacağız. Kripto para sistemleri içerisinde günümüzün en çok fark yaratan seçeneklerinden birisi olarak Bitcoin ön plana çıkıyor. Zaman içerisinde insanlar, bu alana yatırım yaparak ciddi anlamda gelir elde etmeyi başardılar.

Kripto para sistemlerinin şahı Bitcoin kazanmak isteyenler, günümüzde birçok farklı şekilde bunu yapabiliyor. Ancak bitcoin kazanma siteleri kısa zaman içerisinde ciddi anlamda popüler hale geldi. Türkiye genelinde bilhassa bu siteler ciddi anlamda ilgi görüyor. Bizde elimizden geldiğince bazı bilgileri sizlere sunmak ve fikir edinmenizi sağlamak amacındayız.

ucretsiz-bitcoin-kazanma

Nasıl Ücretsiz Bitcoin Kazanırım?

Aslında bunu sizlere sunan birçok farklı sistem söz konusu. Ancak hangisinin güvenilir olup olmadığını net olarak seçme şansına sahip olamazsınız. Seçici olmak, önerileri dikkate almak bu noktada en önemli seçeneklerin başında geliyor. Bizde elimizden geldiğince bu noktada sizlere bilgiler sunmak istiyoruz. Bitcoin kazandıran web siteleri bu noktada araştırmaya açık bir konu olarak dikkatleri çekiyor.

Tabi ki bununla birlikte insanlar, Bitcoin sisteminden ziyade alternatif seçenekler üzerine de ciddi anlamda eğilim gösteriyor. Satoshi kazanma konusu da yine bu noktada change açısından önemli bir detay. Tabi ki bir önemli başlığın daha üzerinde durulması gerektiğine inanıyoruz.

Reklam İzleyerek Bitcoin ya da Satoshi Kazanma

Bitcoin sistemi ile birlikte alternatif olarak ortaya çıkan birçok farklı sistem kendisini net şekilde gösterdi. Satoshi, birçok kişinin bilmediği ancak zaman içerisinde ciddi şekilde fark yaratan sistemlerden birisidir. BTC kazanma konusunda günümüzde birkaç promosyon sistemi söz konusudur. Bu anlamda aşama aşama sizlere bilgiler sunmak istiyoruz.

  • Öncelikle güvenilir ve insanların gerçekten BTC kazanma siteleri konusunda önerilerini dikkate alın.
  • ADBTC, bu anlamda en çok kazandıran sistemlerden birisidir. Sisteme girerek ücretsiz bir şekilde üye oluyorsunuz.
  • Sistem, tamamen reklam izletmeye dayalı bir sistem olarak dikkat çekiyor.
  • Gününün belirli zamanlarında üye hesabınıza giriş yaparak ADBTC üzerinden reklam izliyorsunuz. İzlediğiniz reklamlar, kısa zaman içerisinde ücretsiz bitcoin kazanma imkanını sizlere sunuyor.

ADBTC dışında zaman içerisinde bu gibi bazı reklam sistemlerini de ortaya çıkarmıştır. Sistemlerde tabi ki Satoshi olarak geçen bir tabir söz konusudur. Satoshi kazançlarınız, zaman içerisinder BTC olarak sizlere dönüş yapar. Bu durumda Satoshi – BTC kurları aşağıdaki gibidir;

  • 1 Satoshi – 0.00000001 BTC
  • 100 Satoshi – 0.000001 BTC
  • 1000 Satoshi – 0.00001 BTC
  • 10.000 Satoshi – 0.0001 BTC

olmak üzere bu kur üzerinden hesaplanıyor. Dolayısı ile ücretsiz bir şekilde Bitcoin kazanarak yatırım yapmak istiyorsanız öncelikleriniz bu şekilde olmalı. ADBTC, bu anlamda en güvenilir platformlardan birisidir. Alternatifleri yine araştırılabilir.

Ayrıca Airdrop ları takip ederek, farklı coinler kazanabilir, değerlenmesini bekleyerek, BTC ye çevirebilirsiniz. Airdrop nedir diye merak ediyorsanız da, airdrop ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Airdrop telegram grubumuza katılmayı unutmayın: https://t.me/premiumairdropss

Çağkan Sezgin avatarı
Yazarımız, yıllardan beri kendisini teknolojik sistemlere adamış ve Apple ürünleri konusunda usta bir kişidir. Bilgisayar programcısı olup teknoloji içerikli makaleler konusunda en popüler isimler arasında yer alır. Artık Dijitalportal.com için sizlere bilgi ieçrikleri sunar.