CS:GO Wall Hack Kodu (Videolu Anlatım)

CS:GO Wall Hack Kodu
CS:GO Wall Hack Kodu

Dünyanın en çok oynana oyunlarından birisi olarak adından söz ettirmeyi başaran CS:GO Wall Hack kodu ile ilgili bilgiler sunacağız. Bildiğimiz gibi günümüzde online oyunlarda birçok farklı hile sistemi mevcut. Ancak bu hile sistemlerinin ne derece faydalı olduğunu bilmeyen arkadaşlarımız güvenemiyorlar. Sizlere bu anlamda kapsamlı bir bilgi sunmak için elimizden geleni yapmak istiyoruz.

Wall Hack kodu bir hile kodu değildir arkadaşlar. Öncelikle sizlere bu kodun ne işe yaradığını biraz daha etraflıca şekilde anlatarak fikir sahibi olabilmeniz için elimizden geleni yapmak istiyoruz. Hemen başlayalım.

CS:GO Wall Hack Kodu Nedir?

Wall Hack kodu, oyun içerisinde ki özel haritalarda yani atölye alanından yaptığınız işlemlerde kutu, bomba, bidon ya da düşman gibi birçok detayı haritada görmenizi sağlar.

Oyun içerisinde düşmanlarınıza karşı ciddi anlamda avantaj sağlamanız için en etkin seçeneklerden birisidir. CSGO Wall Hack kodu sayesinde rakiplerinize karşı bir adım daha ön planda olursunuz. Bu sayede çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ciddi anlamda rakip imha etme fırsatını da yakalarsınız. CS:GO hile kodları içerisinde yer almaz ancak birçok arkadaşımız bu şekilde aradığı için sitemizde yer vermek istedik açıkçası.

CS:GO Wall Hack Kodları

Tabi ki aşağıdaki kodları nasıl uygulayacağınız da önem arz ediyor. Yukarıdaki videoda YEKNOT web sitesinin hazırladığı bir anlatım mevcut arkadaşlar. Bunun için yeknot.com sitesine teşekkürleri bir borç biliyoruz. Video işleminden de uygulamalarınızı sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Aksi takdirde aşağıdaki aşamaları izlemeniz de yeterli olacaktır.

CS:GO Wall Hack Kodu Nasıl Yazılır?

A-) İlk olarak CS:GO oyunumuzu Steam orijinal KÜTÜPHANE bölümünden açarak giriş yapalım.

B-) Giriş yaptıktan sonra OYUN BUL kısmına tıklayalım ve buradan ATÖLYE seçeneğini seçerek herhangi bir oyuna dahil olalım.

C-) Oyuna girdikten sonra bizden ilk olarak bir şifre isteyecektir. Şifre kısmına “sv_cheats 1” yazalım ve ilerleyelim.

D-) Sonrasında ise ikinci şifre girme işlemini gerçekleştirmemiz gerekiyor. İkinci şifreye de “r_drawothermodels 2” yazıyoruz ve ilerliyoruz.

E-) Wall Hack kodunu kapatmak istiyorsanız ise şifre paneline yeniden girerek “r_drawothermodels 1” yazmanız yeterli olacaktır. Wall Hack devre dışı kalacaktır.

Wall Hack CSGO oyununda en ideal seçeneklerden birisidir. Yukarıdaki uygulamaları yaptıktan hemen sonra oyun içerisinde tüm rakiplerinizi, bidonları ve bombaları izleme şansına sahip olacaksınız. Dolayısı ile önlem alma şansınız da olacak. Bu kod sayesinde oyunda en yenilmez isimlerden birisi olmayı da başaracağınız aşikar.

Çağkan Sezgin avatarı
Yazarımız, yıllardan beri kendisini teknolojik sistemlere adamış ve Apple ürünleri konusunda usta bir kişidir. Bilgisayar programcısı olup teknoloji içerikli makaleler konusunda en popüler isimler arasında yer alır. Artık Dijitalportal.com için sizlere bilgi ieçrikleri sunar.